fbpx

Pazartesi - 9:00 - 19:00, Cumartesi - 9:00 - 14:00

Sepetiniz boş

S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar   
+3 #31 Atakan 07-11-2018 19:06
Meraba. Bilgisayar Programcısıyım. Otomobil tuning aksesuar modifiye isi yapiyorum. Ek gelir olarak chip tuning dpf egr çözüm gibi islemler yapmak istiyorum. Bunun icin hangi programı kullanmam gerekir. Sizde bu program mevcutmudur? Eğitimini veriyomusunuz Istanbul veya Çevre illerde?
Alıntı
+3 #32 Nitro Group Ekibi 08-11-2018 11:09
Alıntılandı Atakan:
Meraba. Bilgisayar Programcısıyım. Otomobil tuning aksesuar modifiye isi yapiyorum. Ek gelir olarak chip tuning dpf egr çözümü gibi islemler yapmak istiyorum. Bunun icin hangi programı kullanmam gerekir. Sizde bu program mevcutmudur? Eğitimini veriyomusunuz Istanbul veya Çevre illerde?Merhabalar, evet chip tuning konusunda gerekli eğitimi veriyoruz. Konu ile alakalı 05321110230 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Alıntı
+2 #33 Mustafa Çanakcı 13-02-2019 06:27
Iyi günler merhaba. fiat gurubu üzerine oto mekanikçiyım cihazdan aracın partikül filitre tıkanma değerleri gostermiyor ve aynızamanda partikül jenerasyonuda yapmıyor acaba dpf çözümü mü yapılmış bu arabada ve oylebi yazilim atılmıssa bunu nasil ögrene biliriz yardımcı olabilirmisiniz iyi güer
Alıntı
+2 #34 Nitro Group Ekibi 13-02-2019 06:29
Alıntılandı Mustafa Çanakcı:
Iyi günler merhaba. fiat gurubu üzerine oto mekanikçiyım cihazdan aracın partikül filitre tıkanma değerleri gostermiyor ve aynızamanda partikül jenerasyonuda yapmıyor acaba dpf çözümü mü yapılmış bu arabada ve oylebi yazilim atılmıssa bunu nasil ögrene biliriz yardımcı olabilirmisiniz iyi güerÜstadım merhabalar,
Öncelikle fiat araçlarda dpf çözümü yapılıp yapılmadığını maalesef göremiyoruz.
Şöyle bir çözüm sunabiliriz aracı yetkili servise götürüp orjinal haline getirtebilirseniz o aşamadan sonra ancak iptal olup olmadığını görebilirsiniz.
Bizler ancak aracın orjinal dosyası var ise araca yapılan işlemleri görebiliriz.
Konu bahsettiğim gibi yetkili servis ile çözümlenebilir. Saygılarımla...
Alıntı
Yorum ekle


Online Oto Parça Facebook
 
online oto parça
Oto Yedek Parça Online Pazar Yeri
Facebook Grubu · 185 üye
App Fb 32 Fig White Gruba Katıl
Bu platformda oto parça ilanlarına göz atabilir, ilan sahipleriyle iletişime geçebilirsiniz.
 
İletişim

İletişim Adresleri 

  

Yurtdışı Temsilcilikleri